img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Як учасникам АТО безкоштовно пройти курс з англійської чи здати на права PDF Друк
П'ятниця, 16 лютого 2018, 17:05

1Учасники АТО, яким встановлено статус учасника бойових дій, інваліда війни або учасника війни, можуть отримати безкоштовно професійну адаптацію.

Про це повідомляє департамент праці та соціального захисту населення.Серед можливостей для АТОвців – безкоштовні курси англійської мови, водійські курси з можливістю одержання прав, інша професійна адаптація та підвищення кваліфікації раніше здобутого освітнього рівня.


Професійне навчання учасників антитерористичної операції здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формою навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами.Для отримання послуг професійної адаптації необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного місця проживання із відповідною заявою та документами. З переліком професій та курсів можна ознайомитись ТУТ.За роз'ясненнями з питань надання послуг з професійної адаптації учасники АТО можуть звертатися:


• до департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації за телефоном (0412) 47-47-19;


• у районні (міські) управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного місця проживання.