Для учасників, які постраждали внаслідок АТО PDF Друк
Вівторок, 06 листопада 2018, 17:27

Картинки по запросу учасники атоУправління праці та  соціального захисту населення Брусилівської РДА інформує, що Відповідно до Закону України „Про внесення зміни до статті 4 Закону України „Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні” учасникам, які постраждали внаслідок АТО, держава гарантує право на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації незалежно від встановлення їм інвалідності.

Механізм забезпечення осіб з інвалідністю,  які брали участь в антитерористичній операції, затверджений постановами Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 „Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів” (в редакції постанови Кабінету Міністрів України  № 238 від 14.03.2018 ) та від 01 10.2014 № 518 „Деякі питання протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок”.

Психологічна реабілітація учасників АТО

Учасники  АТО  мають  можливість  отримати  безкоштовну  психологічну реабілітацію  в  реабілітаційних  установах  України

Відповідно  до  Порядку  використання  коштів,  передбачених  у  державному бюджеті  для  здійснення  заходів  щодо  психологічної  реабілітації  постраждалих  учасників  антитерористичної  операції  органи  соціального захисту  населення  організовують  направлення  учасників  АТО  до реабілітаційних  установ.