…душу й тіло ми положим за нашу свободу… PDF Друк
П'ятниця, 05 жовтня 2018, 09:44

На данном изображении может находиться: 2 человека, дерево и на улице4 жовтня  відзначається День скорботи за загиблими мешканцями Брусилівської селищної ради, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Мітинг  з нагоди Дня скорботи  проводився біля пам’ятника синам і дочкам, які загинули за незалежність, гідність та цілісність України.

На зібранні були присутні керівники району – перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Ненюк, голова районної ради Ніна Рафальська, голова Брусилівської селищної ради Володимир Габенець; керівники громадських організацій – голова ГО «Атошник Брусилівщини» Сергій Сербін та голова ветеранської організації Микола Гаєвський.

У цей день ми згадали про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані ворогом.

Сергій Сербін поділився згадками про те, як був пов'язаний із загиблими героями нашого району, з кимось разом їхав до військомату, хтось був його командиром, а зараз тяжко розуміти, що їх немає в живих…

Священнослужителі провели панахиду за загиблими героями та за мир на Україні.

Тепер наш святий обов’язок – передавати молодому поколінню ту пам’ять про страждання народу і його героїзм в часи страшного лихоліття, задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя виборов мир на нашій землі.

Вічна пам’ять полеглим на полі бою,
Честь і слава – живим героям!

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, небо, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 2 человека, дерево, растение, обувь, ребенок, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, ребенок и на улице