img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Очищення влади


Васяніна Алла Йосипівна PDF Друк
Вівторок, 13 лютого 2018, 15:19

13 лютого 2018 року в службі у справах дітей Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області  розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади",  щодо Васяніної Алли Йосипівни  – головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації.

Копія заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" та декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік Васяніної А.Й.   додаються.

 
Ненюк Ольга Віталіївна PDF Друк
Понеділок, 18 грудня 2017, 11:37

18 грудня 2017 року у відділі освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї. молоді та спорту Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області  розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади",  щодо Ненюк Ольги Віталіївни  – головного спеціаліста відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї. молоді та спорту райдержадміністрації.

Копія заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" та декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2016 рік Ненюк О.В.  додаються.

 
Інформація про результати проведення перевірки Гречко О.М. PDF Друк
Вівторок, 10 жовтня 2017, 15:47

28 лютого 2017 року у відділі економічного розвитку і торгівлі Брусилівської  районної державної адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Гречко Олени Михайлівни, головного спеціаліста сектору державної реєстрації відділу економічного розвитку і торгівлі Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Детальніше...
 
Марченко Наталія Миколаївна PDF Друк
Понеділок, 18 вересня 2017, 13:45

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації надає копію заяви та декларації про проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 27
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin