Інформація про результати проведення перевірки Ненюк О.В. PDF Друк
Понеділок, 04 червня 2018, 08:17

30 травня 2018 року у відділі освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської  районної державної адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», Ненюк Ольги Віталіївни, головного спеціаліста відділу освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, відділом освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту Брусилівської райдержадміністрації проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Ненюк О.В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ненюк Ольги Віталіївни  не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».