Завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Ткачук Крістіни Володимирівни - провідного спеціаліста відділу з питань соціального захисту громадян постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. PDF Друк
Вівторок, 15 січня 2019, 16:37

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації просить оприлюднити на офіційному веб-сайті Брусилівської районної державної адміністрації інформацію про проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

14 січня 2019 року в управлінні праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Ткачук Крістіни Володимирівни - провідного спеціаліста відділу з питань соціального захисту громадян постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, управлінням праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Ткачук К.В.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Ткачук Крістіни Володимирівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».