Завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» PDF Друк
Четвер, 06 червня 2019, 09:18

05 червня 2019 року в управлінні праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Павлюк Світлани Миколаївни - провідного спеціаліста відділу з питань соціального захисту громадян постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, управлінням праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Павлюк С.М.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Павлюк Світлани Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».