Завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Барсук Олени Леонідівни PDF Друк
Вівторок, 02 липня 2019, 14:31

11 червня 2019 року в управлінні праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Барсук Олени Леонідівни - головного спеціаліста відділу фінансів та бухгалтерського обліку.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 №563, управлінням праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області проведено перевірку достовірності щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Барсук О.Л.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Барсук Олени Леонідівни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».