Продовжено здійснення монетизації залишків невикористаних субсидій PDF Друк
Вівторок, 13 листопада 2018, 11:52

Для удосконалення та підвищення ефективності програми соціальної підтримки населення, після внесення Урядом змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива продовжено здійснення монетизації залишків невикористаних субсидій на оплату опалення (в обсягах до 100 куб. м природного газу та 150 кВт/г електроенергії), що виникли у зв'язку з економним споживанням природного газу та електроенергії.

Кошти перераховувалися на особовий рахунок одержувача в банківській установі або виплачувались через відділення поштового зв'язку ПАТ Укрпошта".

В 2018 році  такі кошти отримали 949 жителів Брусилівського району на суму 557538 грн33 коп.