Про пільги для сімей, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування за оплату житлово-комунальних послуг PDF Друк
П'ятниця, 16 листопада 2018, 12:18

До служби у справах дітей Брусилівської райдержадміністрації надійшов лист Міністерства соціальної політики України від 04.05.2016 № 845/0/205-16/57, в якому повідомляється, що з метою підвищення ефективності надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг Урядом прийнято постанову „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 319, в якій удосконалено Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1999 № 848, а саме:

-          вноситься уточнення, що дитячим будинкам  сімейного типу субсидії призначаються за рішенням комісії з урахуванням кількості дітей, які фактично проживають у будинку, але не зареєстровані, з моменту створення такого будинку;

-          не враховувати до сукупного доходу при призначенні субсидії державну допомогу на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Враховуючи вищезазначене, сім’ї, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування,  матимуть змогу в повній мірі скористатися житловими субсидіями, а державна соціальна допомога буде використана за призначенням на всебічний розвиток дітей та задоволення їхніх потреб.