Монетизація субсидій PDF Друк
П'ятниця, 23 листопада 2018, 16:09

З 1 січня 2019 року згідно з частиною 3 статті 11 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»  передбачені законодавством пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг виплачуються споживачу в грошовій формі у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

На сьогодні Міжвідомчою робочою групою з підготовки пропозицій щодо монетизації житлових субсидій здійснюється напрацювання нормативної бази.

Передбачається, що монетизація житлових субсидій проходитиме в три етапи. Перший етап має розпочатись 1 січня 2019 року та поширюватиметься на тих громадян, які будуть звертатися за субсидією з новим пакетом документів. На другому етапі до монетизації мають бути долучені громадяни, яким буде призначена субсидія на неопалювальний період 2019 року. На третьому етапі очікується повний перехід на надання субсидій у грошовій формі.