До уваги громадян, отримувачів житлових субсидій! PDF Друк
Середа, 28 листопада 2018, 09:53

Відповідно до абзацу четвертого п.18 постанови КМУ від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого  та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами від 17.10.2018 ПКМУ №841): «Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість».

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення за адресою:смт.Брусилів, вул. Лермонтова,9  за тел.30144.

Управління праці та соціального захисту населення

Брусилівської райдержадміністрації