РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 18.04.2019 № 72 PDF Друк
Вівторок, 21 травня 2019, 15:51

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

18.04.2019                                                                                                            № 72

Про призначення державної

соціальної допомоги

малозабезпеченим сім'ям

Відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”,    п. 2  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від   29.01.2003 № 117 „Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” (зі змінами)  та  розглянувши протокол засідання районної комісії з питань державної  соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб,  які мають право на пільги від 18.04.2019 №  9:

1.  Затвердити протокол засідання районної комісії з питань  державної   соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та Єдиного державного автоматизованого  реєстру осіб,  які  мають  право  на пільги,   від 18.04.2019  №  9  (протокол додається).

2.  Призначити  державну соціальну допомогу Козуб  Ларисі   Миколаївні, жительці  с. Хомутець Брусилівського району Житомирської області.

Перший  заступник  голови

райдержадміністрації            /підпис існує/                             Олександр НЕНЮК