РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 26.04.2019 № 75 PDF Друк
Вівторок, 21 травня 2019, 15:57

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

26.04.2019                                                                                № 75

Про затвердження Положення про архівний

сектор Брусилівської районної державної

адміністрації Житомирської області

у новій редакції

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2012 № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації» (зі змінами), наказу державної архівної служби України від 18.01.2013  № 4 «Про затвердження Методичних рекомендацій»:

1.Затвердити Положення про архівний сектор Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області у новій редакції, що додається.

2.Уповноважити завідувача архівним сектором Брусилівської райдержадміністрації подати державному реєстратору сектору державної реєстрації відділу економічного розвитку і торгівлі Брусилівської  райдержадміністрації документи для здійснення державної реєстрації Положення про архівний сектор Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області у новій редакції, затверджене п. 1 цього розпорядження.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 05.02.2013 № 29.

Перший заступник голови

райдержадміністрації             /підпис існує/                              Олександр НЕНЮК