РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 03.09.2019 № 144 PDF Друк
Середа, 09 жовтня 2019, 15:26

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

03.09.2019                                                                                                         № 144

Про    призначення   державної соціальної

допомоги малозабезпеченим сім'ям  та

включення заявників до Єдиного державного

автоматизованого реєстру осіб,  які мають

право на пільги

Відповідно до Закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям”,    п. 2  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від   29.01.2003 № 117 „Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги” (зі змінами)    та  розглянувши протокол засідання районної комісії з питань державної  соціальної  допомоги малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого  реєстру  осіб,  які мають право на пільги від  03.09.2019 №  20:

1.  Затвердити протокол засідання районної комісії з питань  державної   соціальної   допомоги  малозабезпеченим сім'ям  та Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги   від 03.09.2019  №  20  (протокол додається).

2.  Призначити  державну соціальну допомогу громадянам  та включити заявників  до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги  згідно додатку.

Перший  заступник  голови

райдержадміністрації             /підпис існує/                         Олександр НЕНЮК

до розпорядження  голови

Брусилівської районної

03.09.2019   № 144

1. Призначити  державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям

( Закон України  від 01.06.2000 № 1768-ІІІ ):

1)       Савченко  Тамарі  Миколаївні    -  с. Дубрівка

2)       В повному обсязі  Талько  Альоні   Костянтинівні    - с. Озера

3)       В повному обсязі Малій  Валентині  Володимирівні - с. Соболівка

2. Включити заявників до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за фактичним місцем проживання (п.2  постанови Кабінету Міністрів України  від 29.01.2003 № 117 (зі змінами)):

1) Драгана  Миколу  Юхимовича     -   смт. Брусилів, вул. 8 Березня, 28   і    його  сім’ю.

Начальник управління праці та

соціального захисту населення

райдержадміністрації              /підпис існує/                       Андрій МАЙСТРУК