РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації та голови районної ради 13.09.2019 № 148/11 PDF Друк
Середа, 09 жовтня 2019, 15:44

БРУСИЛІВСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА рада

голови районної державної адміністрації та голови районної ради

13.09.2019                                                                                              № 148/11

Про розроблення проекту програми

економічного і соціального  розвитку

Брусилівського району  на  2020  рік

Відповідно до пункту 1 статті 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті  11 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України»,  на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації  та голови обласної ради від 02.09.2019 № 304/77 «Про розроблення проекту програми економічного і соціального  розвитку Житомирської області  на  2020  рік» та  з метою своєчасного та якісного розроблення проекту програми економічного і соціального розвитку Брусилівського району на 2020 рік:

1. Утворити  робочу групу з підготовки та розгляду пропозицій  до проекту програми  економічного і соціального розвитку Брусилівського району на 2020 рік (далі – Програма) та затвердити її склад згідно з додатком.

2. Надати право робочій групі залучати до розроблення проекту Програми усі підприємства, організації і установи незалежно від форм власності.

3. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  методичні рекомендації і перелік форм основних показників до підготовки розділів проекту Програми  довести до виконавців.

4. Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам Брусилівської селищної та Ставищенської сільської рад, установам та організаціям  району на основі розроблених прогнозованих показників економічного і соціального розвитку  району на 2020 рік підготувати  відповідні пропозиції до розділів проекту Програми підпорядкованих галузей, сфер діяльності та подати їх відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  до  18 вересня  2019 року.

5. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації:

1) Опрацювати подані матеріали та на їх основі розробити проект Програми та обговорити на засіданні робочої групи.

2) До 20 вересня 2019 року підготувати відповідні пропозиції департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаємо за собою.

Перший заступник голови                                         Голова районної ради

райдержадміністрації

/підпис існує/ Олександр НЕНЮК                             /підпис існує/  Ніна РАФАЛЬСЬКА

до розпорядження голови