РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 16.09.2019 № 149 PDF Друк
Середа, 09 жовтня 2019, 15:53

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

16.09.2019                                                                                                          № 149

Про виведення Білоцького А.М.

з прийомної сім’ї  Черенко

Відповідно до статей 22, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  п.6 постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 565 «Про затвердження положення про прийомну сім’ю», заяви прийомних батьків Черенко Валентини Анатоліївни та Черенка Станіслава Васильовича:

1. Вивести з 16 вересня 2019 року дитину-сироту Білоцького Андрія Миколайовича, 01.09.2002 року народження, з  прийомної  сім’ї  Черенко, с. Хомутець Брусилівського району Житомирської області.

2. Припинити дію Договору про влаштування дитини на виховання та спільне проживання у прийомній сім’ї Черенко с. Хомутець Брусилівського району від 22.11.2017 № 1.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  припинити виплату грошового забезпечення прийомним батькам на Білоцького А.М.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації        /підпис існує/                                  Олександр НЕНЮК