РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ 27.09.2019 № 158 PDF Друк
П'ятниця, 11 жовтня 2019, 10:51

Картинки по запросу герб для документів

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

27.09.2019                                                                                                        № 158

Про план роботи районної

на IУ квартал 2019 року

Відповідно до статей  6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням   голови   районної   державної  адміністрації  від 18.11.2013  № 271 (зі змінами):

1. Затвердити  план  роботи  районної  державної  адміністрації на IУ квартал 2019 року (додається).

2. Керівнику апарату райдержадміністрації, начальникам  управлінь, відділів, завідувачам секторів райдержадміністрації, іншим службам району організаційно забезпечити своєчасну підготовку та виконання запланованих заходів.

Перший заступник голови

райдержадміністрації              /підпис існує/                       Олександр НЕНЮК