Нарада щодо призначення та надання населенню району житлових субсидій. PDF Друк
Вівторок, 01 вересня 2015, 09:07
31 серпня голова адміністрації Анатолій Леонідович Шишковський провів робочу нараду щодо призначення та надання населенню району житлових субсидій. В нараді взяли участь заступник голови районної ради Лариса Філоненко, керівник апарату райдержадміністрації Любов Павлюк, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Андрій Майструк, начальник РЕМ Олег Тюрменко та інші керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
 На початку наради керівник району наголосив, що всі служби району мають прикласти максимум зусиль аби донести до населення інформацію про спрощений порядок призначення і надання житлових субсидій та згідно медія – плану щоп’ятниці готувати узагальнену інформацію на облдержадміністрацію та для висвітлення в районній газеті «Відродження» і на сайті райдержадміністрації Далі начальник управління праці та соціального захисту населення Андрій Григорович навів статистичні дані щодо кількості опрацьованих справ. За словами начальника, станом на 31 серпня 2015 року прийнято заяви від 1300 громадян, а домогосподарств в районі - 7327. Це означає, що попереду дуже багато справ. А ще,зауважив Андрій Григорович, важливо для громадян є те, що субсидія призначається на 12 місяців, окремо на неопалювальний та опалювальний періоди. У разі, якщо на неопалювальний період згідно проведених розрахунків субсидія  призначена у «нульовому» розмірі, право на її отримання в опалювальний період буде перевірено працівниками управління автоматично з початку опалювального періоду, а саме з 15 жовтня. Звертатися до управління праці та соціального захисту населення додатково не потрібно.
Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Несенюк в свою чергу зауважила, що потрібно налагодити співпрацю з селищним та сільськими головами щодо надання допомоги в оформленні житлових субсидій неблагополучним сім’ям.
По завершенню наради голова адміністрації дав доручення управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  підготувати графік виїзних прийомів громадян з даного питання та щодня до 10.00 год. подавати узагальнені дані щодо прийнятих  та опрацьованих заяв на призначення житлових субсидій.