Подбайте про свої права та безпеку. PDF Друк
Субота, 15 серпня 2015, 09:51
За різними оцінками протягом року від 3 до 5 млн. наших співвітчизників перебувають на заробітках за кордоном. Причини, які спонукають шукати людей кращої долі за кордоном різні. Але потурбуватися про власну безпеку, безпеку рідних, друзів ніколи не є зайвим.
Наші громадяни помилково вважають, що більшість країн колишнього Радянського Союзу не можуть бути небезпечними для них, оскільки майже не існує мовного бар’єру, в’їзд у ці країни набагато простіший, ніж у країни далекого зарубіжжя, чим у свою чергу користуються торговці людьми.
Проблема торгівлі людьми є не тільки проблемою економічною чи соціальною. Це насамперед злочин. Тому  важлива достатня поінформованість населення.
Житомирською міською громадською організацією «Авенір» проведено семінари з протидії торгівлі людьми у Брусилівському районному центрі зайнятості для різних категорій шукачів роботи та безпосередньо для військовослужбовців та учасників АТО. Увагу учасників заходів зосереджено на основах законодавства
 України у сфері працевлаштування за кордоном, на наслідках зовнішньої нелегальної трудової міграції. Присутні дізналися більше про види шахрайства при працевлаштуванні, як убезпечити себе від нього з боку посередників у працевлаштуванні за кордоном, економічну експлуатацію, види допомоги (фінансову, психологічну, медичну, профорієнтаційну, юридичну), які можна безкоштовно отримати в ЖМГО «Авенір».
То ж збираючись за кордон подбайте про власну безпеку заздалегідь. Дізнайтеся про свої права під час навчання, роботи, подорожі чи життя за кордоном по гарячій лінії
8-800-505-50-10 безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні
527 безкоштовно з номерів life:), Київстар та МТС;
на сайті www.miqrantinfo.orq.ua,
у центрі консультування мігрантів Київ: (044) 537-07-10
та у ЖМГО «Авенір»: 097-266-61-00; 093-281-66-63
 Провідний фахівець з профорієнтації