img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Новини
Телефонний довідник PDF Друк
Четвер, 09 січня 2020, 12:17

Загальна інформація про РДА

Посилання на офіційний веб-сайт РДА

Офіційна адреса електронної пошти РДА

Номер телефону та факсу РДА

ПІБ керівника РДА, телефон приймальні

ПІБ заступників керівника РДА, телефон приймальні

Поштова адреса РДА

http://www.brusyliv-rda.gov.ua/

brus_rda_org@ukr.net

(04162)

30-4-35

30-4-35- приймальня

Ненюк Олександр Олександрович – перший заступник голови райдержадміністрації;

Павлюк Любов Василівна – керівник апарату райдержадміністрації

12601, смт.Брусилів, вул.Небесної Сотні,2

Останнє оновлення на Вівторок, 23 липня 2019, 10:36
Детальніше...
 
Виховний захід на тему: «Шкідливий вплив антисоціального оточення» PDF Друк
Вівторок, 19 листопада 2019, 15:45

Зростання злочинності - невід'ємна характеристика постіндустріального (інформаційного) суспільства. Однією з цілей пробації є боротьба зі зростанням злочинності, направлення правопорушників на шлях виправлення.


Саме тому, 19 листопада 2019 року провідним інспектором Брусилівського районного сектору філії «Центру пробації» у Житомирській області з клієнтами пробації був проведений захід на тему «Шкідливий вплив антисоціального оточення».


Учасникам заходу було показано відеоролик про шкідливий вплив антисоціального оточення та наслідки такого впливу.

Маємо сподівання, що проведений захід сприяє розумінню клієнтами пробації вплив антисоціального/просоціального оточення, як важливо обирати правильне оточення та вміти казати «НІ».


Метою проведення заходу було сприяння усвідомлення учасниками заходу шкідливого впливу антисоціального оточення на власну поведінку, вчинки та як таке оточення призводить до вживання ПАР та скоєння злочинів.

 

 


В.о. начальника

Брусилівського районного сектору філії

Держанвої установи «Центр пробації» у

Житомирській області

Руслан ХОМЕНКО

 
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ. PDF Друк
Вівторок, 19 листопада 2019, 14:30

Міністерство соціальної політики вперше за багато років повністю забезпечить потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації (ТЗР) в 2019 році. На це з Державного бюджету 2019 року буде додатково спрямовано майже 787 млн грн, що дозволить виготовити додатково близько 250 тис. виробів для осіб та дітей з інвалідністю.


Це стало можливим, оскільки  07 листопада  Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект про внесення змін до Державного бюджету України на 2019 рік. Таким чином він підтримав ініціативу Мінсоцполітики із додаткового забезпечення осіб з інвалідністю та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Раніше ініціативу відомства підтримала Верховна Рада України.


“Таким чином, в 2019 році, вперше за багато років, Міністерство соціальної політики України повністю забезпечить потреби людей та дітей з інвалідністю у ТЗР без будь-якої пріоритизації та вибірковості”, - зазначила Міністр Юлія Соколовська. 
На забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації (ТЗР) буде додатково виділено 786 млн 950,5 тис. грн (зараз на це передбачено 1 млрд 210 млн грн). Це дозволить виготовити додатково близько 250 тис. виробів для осіб та дітей з інвалідністю.

 


Головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Павлюк Т.В.

 
З 25 листопада по 10 грудня 2019 року буде проходити Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» PDF Друк
Вівторок, 19 листопада 2019, 14:29

Акція проводиться в Україні щорічно за ініціативою Центру жіночого глобального лідерства (США) з 1991 року. Про це повідомили в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, повідомила kyivcity.gov.ua.


Метою акції є привернення уваги суспільства до подолання гендерного обумовленого насильства, в тому числі домашнього, актуалізації питання протидії торгівлі людьми, широкого висвітлення питання забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, а також для активізації співпраці держави і громадянського суспільства у цій сфері.


Дати початку і завершення компанії вибрані не випадково. Вони створюють певний ланцюжок, поєднуючи заходи проти гендерного обумовленого насильства і дії відносно захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною у суспільній чи приватній сферах, незалежно від статі є грубим порушенням її прав.


В цей 16-денний період входять важливі для демократичного суспільства дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день боротьби з інвалідністю, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – роковини інциденту у Монреалі.

 
Увага дитині – успіх країні PDF Друк
Вівторок, 19 листопада 2019, 14:25

З метою підтримки талановитих, творчих родин Житомирщини, які виховують дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, сприяння реалізації їх творчих задумів благодійною організацією «Благодійний фонд «Надія Є» спільно зі службою у справах дітей облдержадміністрації, за підтримки департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації впродовж листопада місяця буде проводитись обласний мистецький конкурс-фестиваль родин «Увага дитині – успіх країні».


Фестиваль буде проходити у містах Бердичеві, Новоград-Волинському, Коростені та Житомирі.


Через пісню, музику, художнє слово, образотворче мистецтво, народну творчість допоможемо обдарованим від природи дітям розвинути і показати свій талант, посприяти їх патріотичному вихованню та залучити до життя в культурному соціумі.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 405