img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Новини
Телефонний довідник PDF Друк
Четвер, 09 січня 2020, 12:17

Загальна інформація про РДА

Посилання на офіційний веб-сайт РДА

Офіційна адреса електронної пошти РДА

Номер телефону та факсу РДА

ПІБ керівника РДА, телефон приймальні

ПІБ заступників керівника РДА, телефон приймальні

Поштова адреса РДА

http://www.brusyliv-rda.gov.ua/

brus_rda_org@ukr.net

(04162)

30-4-35

30-4-35- приймальня

Ненюк Олександр Олександрович – перший заступник голови райдержадміністрації;

Павлюк Любов Василівна – керівник апарату райдержадміністрації

12601, смт.Брусилів, вул.Небесної Сотні,2

Останнє оновлення на Четвер, 29 березня 2018, 08:53
Детальніше...
 
Стан справ в агроформуваннях Брусилівського району 19.07.2019 р. PDF Друк
Четвер, 18 липня 2019, 13:22

Картинки по запросу агроформуванняГосподарства Брусилівського  району заготівлю кормів з І укосу природних і сіяних трав.План косовиці природних і сіяних трав по сільськогосподарських підприємствах району становить-200 га багаторічних трав, план заготівлі сіна-500 тонн,сінажу-1680 тонн,силосу-9720 тонн. Станом на 19.07.2019 року с/г підприємствами району заготовлено сіна-180 тонн, що становить 36% до прогнозу, сінажу-1400 тонн, тобто-83% до прогнозу.


Оброблено засобами захисту рослин сільськогосподарських культур: ярих зернових-9100 га, тобто 93% до прогнозу.

В зв’язку з погодньо-кліматичними умовами жнива в районі розпочато на два тижні раніше в порівнянні з минулим роком.


Площа збирання ранніх зернових культур по сільськогосподарських підприємствах району становить-3299 га.

 

Станом на 19.07.2019 року зібрано зернові на площі-600 га,намолочено-1650 тонн, урожайністьстановить-27,5ц/га, в тому числі озимий ячмінь-106 га(100% до прогнозу), намолочено-440 тон, урожайність-44,0 ц/га,озима пшениця-400га, намолочено-1000 тонн. Урожайність-25,0 ц/га. ярий ячмінь-100га, намолочено-210 тонн, урожайність-21,0ц/га  В ТОВ «АФ Брусилів» зібрано озимий ячмінь на площі -56 га, валовий збір-390 тонн, урожайність-69,6 ц/га.  Такі господарства як: ТОВ «АФ Брусилів», ТОВ «Вега Агро»,ПП «Україна», ТОВ «Долинівське», ФГ «Сорока ФФ»  завершили збирання озимого ріпаку. На сьогоднішній день завершено збирання озимого ріпаку на площі 1327 га,  середня урожайність становить-30,4 ц/га.


Агроформування району проводять також підготовку до проведення комплексу осінньо-польових робіт,а саме: завезення мінеральних добрив, засобів захисту рослин, підготовку площ під посів озимих, завезення паливно- матильних матеріалів т.д.

 

Детальніше...
 
ДО ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ ЗАЛИШИЛОСЯ ВСЬОГО 3 ДНІ PDF Друк
Четвер, 18 липня 2019, 13:20

Картинки по запросу вибори17 — 18 липня 2019 року в районній державній адміністрації відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної держадміністрації здійснена передача уточнених списків виборців на позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць району згідно встановленого порядку.


До уточненого списку виборців на звичайній виборчій дільниці включено:

ü  громадян України, яким виповнилося або на день виборів виповниться вісімнадцять років і які мають право голосу та виборча адреса яких згідно з відомостями Державного реєстру виборців відноситься до цієї виборчої дільниці;

ü  виборців, які тимчасово змінили місце голосування на цю дільницю. Такі виборці будуть розміщені в кінці списку. В графі “Примітки” зазначено номер посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування, дата його видачі та найменування органу ведення Реєстру, який його видав. У випадку, якщо тимчасова зміна мсця голосування призвела до зміни виборчого округу перебування, у примітці також зазначено “Отримує лише бюлетень для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі”.


До уточненого списку виборців на звичайній виборчій дільниці не включаються:

ü  виборці, стосовно яких у Державному реєстрі виборців внесено відмітку про голосування на спеціальних виборчих дільницях (лікувальні заклади, СІЗО, ІЗТТ, судна під прапором України:

ü  виборці, які тимчасово змінили місце голосування з цієї виборчої дільниці на іншу виборчу дільницю.


Упорядкування виборців у списку здійснено в порядку їх виборчих адрес так, щоб відомості про виборців з однаковою виборчою адресою (адресою реєстрації) у списку виборців були розміщені поруч. Виборці, включені до списків виборців за заявами щодо тимчасової зміни місця голосування розміщені в кінці списку та упорядковані за прізвищем, ім’ям, по батькові (за алфавітом).

Статтею 86 Закону України “Про вибори народних депутатів України”  визначено порядок організації голосування виборців за місцем перебування. Так, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатний пересуватися самостійно.

Детальніше...
 
Маємо відновити довіру людей до влади, подолавши корупцію, – Президент PDF Друк
Четвер, 18 липня 2019, 13:17

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що оновлена Національна рада з питань антикорупційної політики стане майданчиком для реальної боротьби з корупцією в країні. Про це він заявив під час засідання Ради 18 липня у Києві.

«Сподіваюся, що вона стане справжньою комунікаційною платформою для всіх антикорупційних органів, громадськості, бізнесу, експертів, аналітиків – усіх», – сказав Глава держави. Він зауважив, що Національна рада з питань антикорупційної політики фактично не працювала три роки і сьогодні відбувається її перезавантаження. Володимир Зеленський підкреслив, що перезапуск цього органу є не лише його політичною волею, а й реальним орієнтиром у роботі його команди.


«Це наш головний пріоритет – подолання, не боротьба, а саме подолання корупції», – зазначив він.

Президент поінформував учасників засідання про те, які кроки були здійснені протягом останніх майже двох місяців для подолання корупції. За його словами, за цей час до Верховної Ради було подано 16 законопроектів, зокрема щодо покарання за незаконне збагачення, цивільної конфіскації неправомірно нажитого майна, скасування формули «Роттердам +» тощо. Також було розблоковано міжнародну співпрацю Національного антикорупційного бюро з антикорупційними органами іноземних держав, скасовано електронне декларування для антикорупційних активістів, готується до повноцінного запуску Вищий антикорупційний суд.


Також Президент констатував позитивну динаміку в діяльності НАБУ і САП, відзначив активну роботу Державного бюро розслідувань, привітав успішну реалізацію Службою безпеки України операції із виявлення та вилучення великої партії контрабандних сигарет та згадав вилучення Національною поліцією разом з американськими партнерами найбільшої за останні роки партії наркотиків.

«Але ви знаєте, що попереду непочатий край роботи, бо корупція у нас процвітає справді в дуже великих масштабах», – наголосив Володимир Зеленський.


«У нас з вами непросте завдання – відновити довіру людей, створити ефективну систему запобігання проявам корупції, утвердження принципів верховенства права, чесності, непідкупності та справді дієвого громадського контролю», – резюмував Президент.

 
Як зареєструвати ТОВ онлайн: запрацював новий електронний сервіс PDF Друк
Четвер, 18 липня 2019, 09:02

Нещодавно на сайті Міністерства юстиції України запрацювала нова електронна послуга, яка має на меті максимально спростити умови ведення бізнесу. Йдеться про можливість онлайн-реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), що діє на підставі модельного статуту.


Для цього потрібно зробити кілька простих кроків:

Крок 1. Увійти в особистий кабінет в Онлайн-будинку юстиції online.minjust.gov.ua за допомогою електронного підпису.

Крок 2. Заповнити опитувальник, який автоматично згенерує заяву, статут та рішення зборів відповідно до вибраних вами опцій.

Крок 3. Підписати згенеровані документи електронним підписом та подати заяву.


Нова послуга забезпечить: онлайн-реєстрацію ТОВ з можливістю формування необхідної редакції модельного статуту шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням, можливість одночасного подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування та одночасної реєстрації платником податку на додану вартість.

Для чинних ТОВ, що працюють на підставі власної редакції установчих документів, є можливість онлайн-переходу на роботу на підставі нового модельного статуту.


Така е-послуга реалізована у вигляді покрокової анкети з детальними підказками та не потребує сканування документів, оскільки для проведення реєстрації вони створюються автоматично на порталі та мають бути завірені електронними підписами всіх засновників.

Таким чином, зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю, що діє на підставі модельного статуту, тепер можна за кілька хвилин в режимі онлайн та без складних бюрократичних процедур.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 343