Актуалізація загрози фашизму у ХХІ столітті PDF Друк
Понеділок, 21 вересня 2015, 12:04

Питання війни і миру сьогодні знову перебувають на першому місці міжнародного та європейського порядку денного. Російська Федерація, анексувавши Крим та розпаливши збройний конфлікт на Донбасі, знову руйнує систему європейської та світової безпеки.

Офіційна Москва за старим принципом навішує на опонентів класичні ярлики «фашистів». Кремлівська пропаганда переконує своїх громадян  в тому, що до влади в Україні, в Грузії та країни Прибалтики прийшли «фашисти» і «нацисти».

Однак ситуація є якраз протилежною – маємо всі підстави говорити про фактичну тотожність фашистських режимів та сучасної російської диктатури. Цей факт підтверджують дедалі більше провідних науковців та політологів.

Сучасна путінська Росія відповідає всім класичним ознакам фашистського режиму і прагне нового переділу світу, європейських кордонів та як і її ідеологічні попередники фашисти, готова поставити світ на межі Третьої світової війни.