Учасники АТО відвідали історичний музей імені Івана Огієнка PDF Друк
П'ятниця, 16 жовтня 2015, 14:09

14 жовтня 2015 року в День захисника України на базі історичного музею імені Івана Огієнка відбулась зустріч з воїнами, які пройшли зону АТО і для них провели пізнавальну екскурсію. Ціла година для усіх промайнула непомітно.  Коли розповідь вела Світлана Іванівна Карась у першій експозиційній залі про Івана Івановича Огієнка, і те, що він у свій час зробив для України, стояла така тишина,  і кожен думав, що це наш земляк і ми горді тим, що саме Брусилівська земля подарувала світові унікальну людину.

Адміністрацією музею було зорганізовано куточок воїнів АТО, які загинули на сході нашої України і хвилиною мовчання усі разом ми вшанували пам'ять тих, хто не повернувся, захищаючи нас.

В День Святої Покрови, в день захисника України вітаємо усіх  військовослужбовців України. Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках.

Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, і миру нам усім!

Завідуюча історичним музеєм

ім. Івана Огієнка                                                           Карась С.І.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 листопада 2015, 10:55