img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Міні-ярмарок вакансій з Брусилівським районом електричних мереж PDF Друк
П'ятниця, 11 грудня 2015, 11:02

Міні-ярмарок вакансій з Брусилівським районом електричних мереж.

Брусилівський район є сільськогосподарським. А, отже, існує обмежений вибір роботи в селищі та на  селі, мала кількість вакансій, а тому, забезпечити зайнятість населення в сільській місцевості набагато складніше. ніж у місті. Спеціалісти центру зайнятості постійно співпрацюють з роботодавцями сприяючи максимально швидкому підбору працівників на заявлені вакансії.

 

 

Так для якісного та швидкого підбору працівників для Брусилівського району електричних мереж та Брусилівського РайТе 1грудня 2015 року в рамках Всеукраїнської декади зайнятості для учасників АТО та осіб з інвалідністю у приміщення районного центру зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій. В ярмарку взяли участь керівники цих підприємств Тюрменко Олег Миколайович та Прохоренко Світлана Костянтинівна. Були запропоновані такі вакансії для працевлаштування, як електромонтер, інженер-електрик, диспетчер, інспектор, машиніст (кочегар) котельної. На міні-ярмарок вакансій запросили 13 учасників АТО та 2 осіб з інвалідністю. П’ятеро з них після участі у міні-ярмарку зацікавилися пропозицією роботи від Брусилівського  РЕМу і вирішили відвідати підприємство для ближчого знайомства із запропонованою роботою, і один учасник АТО був працевлаштований у Брусилівське РайСТе.

 

Начальник відділу взаємодії з роботдавцями                                                                     Рибак М. І.

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 грудня 2015, 11:13