img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Вручення нагород "Мати -героїня " PDF Друк
Вівторок, 15 грудня 2015, 09:13

03 листопада за указом Президента України, голова Брусилівської районної державної адміністрації Анатолій Леонідович Шишковський та заступник голови районної ради Лариса Миколаївна Філоненко вручили посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України „Мати-героїня”: Поліщук Ірині Миколаївні, Шикері Марині Борисівні та Ювхименко Олені Михайлівні. З вітальним словом до багатодітних жінок звернулись голова Скочищенської сільської ради Віктор Леонідович Заїць та секретар Брусилівської селищної ради Алла Анатоліївна Волошенко. Низький уклін Вам, матері, хранительки нашого роду, щира вдячність за мудрість, розуміння і підтримку. Бажаємо Вам міцного здоров’я, достатку, родинної злагоди та благополуччя, гідного продовження у найдорожчому своєму багатстві – дітях. З такими словами звернувся очільник району до матерів героїнь.

Ведуча свята зазначила, що для кожного з нас немає нічого святішого, ніж образ матері. І немає любові вищої і жертовнішої за материнську. Упродовж усього життя вона зігріває та оберігає, дає наснагу і допомагає вистояти у найскрутніші часи.  Також повідомила, що у нашому районі 164 багатодітні жінки нагороджені почесним званням України „Мати-героїня”.

 

Прекрасні музичні вітання прозвучали у виконанні молодіжного гурту „Дзвін” с.Привороття, керівником якого є  Ірина Олександрівна Угніч, вона ж і є керівником недільної школи Свято-Покровської української православної церкви с.Привороття, які є постійними учасниками районних, обласних та Міжнародних фестивалів

Останнє оновлення на Вівторок, 15 грудня 2015, 09:18