В районі відбулося святкування Дня Перемоги! PDF Друк
Вівторок, 10 травня 2016, 16:09

9 травня вшанування героїв війни на Брусилівщині розпочалося зі святого місця під Осівцями, де поховано тисяча двісті шістдесят дев’ять радянських воїнів. Саме тоді, з  рубежу, що пізніше одержав горду назву «Рубіж Мужності», почався переможний наступ радянських військ по звільненню усіх українських земель. Керівники району разом з ветеранами війни, молоддю поклали квіти, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, діти Осівецького навчально - виховного комплексу читали вірші про героїзм бійців у роки війни.

Мітинг пам’яті продовжився в селищі біля обеліска Слави. Здавалося, кожен житель селища приєднався до урочистої ходи,  що рухалася від площі Огієнка до обеліска. Колона святково майоріла державними прапорами, квітами і кульками.

Анатолій Леонідович Шишковський привітав ветеранів та учасників зібрання із святом Перемоги!

«Прийміть найщиріші слова шани і вдячності за те, що подарували нам мир на землі і спокій людям. Хочеться вимолити прощення у всіх, хто загинув заради миру, за те, що ми його не вберегли, і сьогодні, на Сході України гинуть наші військовослужбовці, які боронять українську землю, роблять все для того, щоб вона залишалась цілісною та незалежною. Адже вони виховувались на прикладі подвигів солдатів Великої Вітчизняної Війни. Сьогоднішнє наше свято зібрало разом і сивочолих ветеранів, воїнів-інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції, які надзвичайно потужно, не шкодуючи свого життя захищають Батьківщину.» - звернувася голова адміністрації до учасників зібрання.

Також звучали виступи колективу районного будинку культури, вихованців ЗОШ №1. Вірші та пісні звучали настільки професійно, що не залишали в спокої жодної присутньої душі, вони піднімали дух та спонукали ще більше любити свій дім, свою родину та всю Україну. Кожна заспівана пісня переносила думки і почуття всіх присутніх в ті 45-ті роки.

Слова вітання також прозвучали від голови громадської організації «Атошник Брусилівського району» Ненюка А.А. та голови районної організації ветеранів війни та праці Гаєвського М.І.

Далі всі рушили урочистою ходою до Братської могили де, зі словами подяки за виборену перемогу, звернулась до ветеранів голова районної ради Ніна Анатоліївна Рафальська: «У ці травневі дні ми з жахом згадуємо ту страшну війну і дякуємо всім, хто зміг, не дивлячись ні на що, захистити нашу землю».

Зі словами вдячності до ветеранів виступили голова селищної ради Захарченко В.В., голова громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» Кучеренко В.В. та вихованці гімназії ім.Г.О.Готовчиця.

Весна теплим сонячним променем, ласкавим вітром та піднесеним духом молодого покоління і громадськості передала посивілим ветеранам відчуття перемоги 1945 року, дарувала всім святковий настрій та незабутній дух Перемоги.

А школярі вітали ветеранів, дякуючи  їм за мир, даруючи квіти, обіймаючи та потискуючи їм руки.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 травня 2016, 16:52