img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Умови контракту на військову службу у Збройних Силах України!!! PDF Друк
Понеділок, 13 червня 2016, 13:26

Нині проводиться набір громадян України на військову службу за контрактом Збройних Сил України. Адже створення компактного, технологічно сучасного і професійного війська, здатного відвернути будь-яку агресію проти нашої країни чи зазіхання на її територіальну цілісність, залишається основним

завданням держави у сфері оборони.

Для тих, хто уклав контракт на військову службу, направлятимуть до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищено від 7000 грн. до 12000 грн., одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку (від 30 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах Міністерства Оборони України та інше.

Звертаю увагу на декілька бонусів від укладання контракту на про-ходження служби в лавах Збройних Сил України. Зокрема, військо-вослужбовцям, які призвані на військову службу за призовом під час мобілі-зації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога. Для рядових військо-вослужбовців вона становить - 11 024 грн., для сержантського і старшинського складу – 12402 грн., а для офіцерів – 13780 грн.

Також з 2016 року військовослужбовцям виплачуватимуть доплату за безпосереднє перебування в зоні проведення антитерористичної операції - три заробітні мінімуми. Нагадаємо, що станом на 1 січня мінімальна заробітна плата в Україні становить 1 378 грн.

За довідками звертатись: смт Брусилів вул. Калініна, 14 (тел.0967110411) або місто Коростишів вул.Семінарська,20 тел 5-29-06


Головний спеціаліст з питань

режимно-секретної та мобілізаційної

роботи апарату адміністрації                                                      О. П. Мошонець

Останнє оновлення на Понеділок, 13 червня 2016, 13:28