Нарада координаційного штабу з вирішення соціально – побутових питань учасників антитерористичної операції при Житомирській облдержадміністрації PDF Друк
Понеділок, 13 червня 2016, 13:33

Для надання практичної та методичної допомоги учасникам АТО 09 червня 2016 року о 11 годині в залі засідань Брусилівської райдержадміністрації відбулася розширена нарада координаційного штабу з вирішення соціально – побутових питань учасників антитерористичної операції при Житомирській облдержадміністрації.

В роботі наради прийняли участь Юхимович О.С. – представник Центру допомоги учасникам АТО облдержадміністрації, Бондар О.Г. – представник ГУ Держгеокадастру у Житомирській області, Коваленко О.В. – регіональний координатор взаємодії з громадскістю Уповноваженого ВР України з прав людини в Житомирській області, Спірідонов Р.Б. – голова Житомирського обласного правління МТПЛ-УС, Шишковський А.Л. – голова райдержадміністрації, Ненюк О.О. – перший заступник голови райдержадміністрації, Коструба М.В. – заступник голови райдержадміністрації, Майструк А.Г. – начальник УПСЗН Брусилівської РДА, учасники антитерористичної операції, батьки загиблих, голови сільських рад, депутати райради та представники установ району.