img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Річниця Майдану: як починалася Революція Гідності PDF Друк
Вівторок, 22 листопада 2016, 15:44

Бібліодайджест

Річниця Майдану: як починалася Революція Гідності.

21 листопада в Україні відзначаємо День Гідності та Свободи. В цей день ми відзначаємо річницю Євромайдану, події якого згодом отримали назву Революції Гідності.

17 листопада в Брусилівській ЦРБ

ім. Г.М. Ткаченка був проведений бібліодайджест  Річниця Майдану: як починалася Революція Гідності.

Ті незабутні драматичні дні, які пережила Україна – навіки увійдуть в історію нашого народу, як переломна віха її новітньої доби, з якої, усі ми сподіваємося, розпочнеться нова епоха відродження нашої країни, нації, яка зобов’язана ніколи не допустити на рідній землі повернення усіх привидів минулого. Жертовно пролита у ці дні за нашу свободу і незалежність кров Небесної сотні, зобов’язує нас зла­мати ніби-то беззаперечне політологічне правило про те, що ре­волюції здійснюють жертовні герої-ідеалісти, а їх наслідками користуються усілякі негідники та авантюристи. Принаймні, так було в нашій недавній історії після помаранчевої револю­ції, та, хочемо вірити, вже не буде нині, бо запорукою цьому мають виступити Майдан і та жертовна й героїчна кров, яка була на ньому пролита…

 

Бібліограф  ознайомила читачів з матеріалами пеіодики та інтернет- виданнями, в яких докладно подана інформація на дану тематику.

Бібліограф

Останнє оновлення на Вівторок, 22 листопада 2016, 16:44