Результати державної атестації Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівського району Житомирської області PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 16:48

Відповідно до річного плану роботи відділу освіти Брусилівської райдержадміністрації на 2016 рік, згідно з наказом начальника відділу освіти від 07 вересня  2016 року №154-о «Про проведення  державної атестації  Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівського району Житомирської області» та відповідно до Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів (наказ МОН України 30.01.2015 № 67), з метою визначення відповідності навчального закладу державним стандартам  загальної середньої освіти та надання організаційно-методичної допомоги закладу освіти, експертною комісією відділу освіти  в період з 31 жовтня 2016 року по 11 листопада 2016 року здійснено атестаційну експертизу діяльності вищезазначеного навчального закладу.

Атестаційна експертиза Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівського району Житомирської області розпочалась відкритою публічною презентацією діяльності навчального закладу, на яку було запрошено членів педагогічного колективу, членів експертної комісії, громадськість.   У ході звіту директор школи Волошенко О.В. детально зупинився  на питаннях підвищення рівня організації навчально-виховного процесу, формах роботи навчального закладу, заходах щодо зміцнення матеріально-технічної бази школи,  взаємодії  навчального  закладу з сім’єю та громадою села.

З інформацією відділу освіти щодо створення  умов для забезпечення функціонування навчального закладу, залучення державних і додаткових джерел фінансування та їх використання виступила голова атестаційної комісії, начальник  відділу освіти Ариштович О.Д.

На підставі висновку атестаційної комісії, наказу відділу освіти від 23.11.2016 №211-о «Про результати державної  атестації   Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівського району Житомирської області» визнано атестованою Ставищенську ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівського району Житомирської області.