Виїзне функціональне навчання PDF Друк
П'ятниця, 25 листопада 2016, 15:15

24.11.2016 року фахівцями Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області було організовано виїзне функціональне навчання на території району.

Функціональне навчання - це навчання осіб, які за класифікацією професій належать до керівників, професіоналів і фахівців, з метою набуття та систематичного оновлення спеціальних знань, умінь і навичок з питань цивільного захисту.

Навчальний процес з функціонального навчання здійснювався відповідно до Положення про організацію навчального процесу з функціонального навчання, затвердженого наказом Міноборони.

Функціональне навчання осіб керівного складу та фахівців органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування проводилось відповідно до державного замовлення за рахунок коштів державного бюджету, передбачених для фінансування ДСНС.

Функціональне навчання осіб керівного складу та фахівців підприємств, установ та організацій державної, комунальної та приватної форми власності проводилось за  контрактом за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Організатори заходу ставили перед собою за мету довести до учасників останні зміни у законодавчих актах Президента, Уряду,  ДСНС України щодо організації підготовки посадових осіб органів управління у сфері цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

У своїх доповідях спеціалісти висвітлили перед присутніми ряд питань організації просвітницької роботи, пропаганди знань серед населення в мультимедійній презентації щодо захисту та дій у надзвичайних ситуаціях.

В завершення заходу було підведено підсумки роботи та визначено основні завдання з питань цивільного захисту. Для використання в роботі присутнім були надані в електронному вигляді методичні матеріали, пам’ятки, листівки та інші просвітницькі матеріали.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 листопада 2016, 16:36