img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Вручення нагороди почесного звання України «Мати-героїня» PDF Друк
Четвер, 18 січня 2018, 11:30

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.Мати... Це наймиліше в світі слово. Мати... В цьому слові все: ніжність, доброта, любов, піклування. Воно відлунює різними прекрасними мелодіями, колисковими. Воно пахне польовими квітами та натрудженими руками.


16 січня в районному будинку культури відбулося урочисте вручення  посвідчень та медалей до почесного звання України «Мати-героїня» 2 жінкам нашого району, Бортнічук Ніні Борисівні - матері п’яти дітей,жительці селища Брусилів та Довгаленко Тетяні Костянтинівні - матері п’яти дітей, жительці села Озера, яким за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Президент України Петро Порошенко своїм  Указом від 07.12.2017 року    №409/2017 присвоїв почесне звання України «Мати-героїня».


Щирі слова вітання прозвучали у адресу Ніни Борисівни та Тетяни Костянтинівни від першого заступника голови районної державної адміністрації Ненюка Олександра Олександровича та Брусилівського селищного голови Габенця Володимира Васильовича, які побажали міцного здоров?я, достатку, родинної злагоди та благополуччя, гідного продовження у найдорожчому своєму багатстві – дітях.

 

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.

 

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.