img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Зустріч з представниками Альянсу «Україна без сиріт» PDF Друк
Вівторок, 06 лютого 2018, 16:55

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.Допомогти кожній дитині, яка потрапила у складні життєві обставини, не залишити наодинці в біді - головна мета діяльності всіх соціальних закладів, установ та організацій, що опікуються дітьми.


Хоча у центрі уваги соціальних працівників має бути дитина, проте її слід розглядати в контексті сім’ї. Оскільки гармонійний розвиток дитини не можливий поза сім’єю. Саме в родині людина формується як особистість, вчиться соціалізуватися у суспільство. Батьки мають уміти створювати сприятливе сімейне середовище, де діти відчуватимуть себе в атмосфері  любові, розуміння і захищеності.


Ще у 60-х роках ХХ століття у США було доведено, що зусилля спрямовані на батьків, ідуть на користь також дітям, покращують їх добробут, сприяють їх соціальному розвитку і мають позитивний вплив на наступні покоління. У зв’язку з цим увага держави, громадськості має бути зосереджена на соціальній підтримці біологічної сім’ї, підвищенні її спроможності виховувати дитину за одночасного вдосконалення батьківської компетентності.


Соціальна робота з сім’ями, особливо з тими, які опинилися у складних життєвих обставинах потребує чимало зусиль та ресурсів. Передовий міжнародний досвід показує, що найкращий результат  у соціальній роботі досягається при поєднанні ресурсів державних установ і недержавних організацій. Прикладом такої співпраці у Брусилівському районі може стати взаємодія (спільний соціальний проект) районної державної адміністрації , об’єднаної територіальної громади з Альянсом «Україна без сиріт».


Зустріч першого заступника голови районної державної адміністрації, працівників служби у справах дітей РДА з головою та представниками Альянсу, що відбулася нещодавно, підготувала основу для подальшої співпраці. Зокрема, Алімов В.В. висловив пропозиції від Альянсу підготувати на базі Києво - Могилянської академії фахівців із соціальної роботи, що надаватимуть соціальні послуги сім’ям.; створити Центр підтримки сім’ї, аналоги якого вже успішно працюють у Дніпропетровській та Херсонській областях. З свого боку Ненюк О.О. запевнив, що районна державна адміністрація готова до плідної співпраці, результатом якої мають стати збережені родини і щасливі діти.

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.