15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав PDF Друк
Четвер, 15 лютого 2018, 10:08

Результат пошуку зображень за запитом "15 лютого - день вшанування учасників бойових дій"День 15 лютого увійшов в історію не тільки датою виведення радянських військ з Афганістану, а й днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Сьогодні, у 29-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги вашій мужності та героїзму. З кожним днем ми все віддаляємось від вогненних років афганської війни.

Але життя готує для українського народу нові випробування, де ви, воїни-інтернаціоналісти, подаєте приклад мужності і вірності військовому обов’язку теперішнім героям. Ваша мужність, героїзм, самопожертва в теперешній час надзвичайно важливі для збереження миру, для моральної підтримки учасників АТО, для патріотичного виховання молоді.

Для багатьох сімей Афганістан назавжди став грізним знаком біди, символом нестерпних душевних страждань і безмежного горя.

Ви йшли туди не за орденами і медалями. Вірні  військовій присязі, Ви були переконані, що виконуєте почесний інтернаціональний обов’язок перед дружнім народом.

Подвиг героїв Брусилівщини, які загинули, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок на території інших держав, в тому числі і на території Афганістану, навіки залишиться в наших серцях.

У глибокій скорботі схиляємо голови перед пам’яттю Тимошенка Віктора та Крец Юрія, які відійшли у вічність, до кінця виконавши свій військовий обов’язок, перед тими, хто покинув цей світ уже вдома.

І сьогодні, коли над Україною нависла загроза втрати цілісності та суверенітету, воїни-афганці є прикладом вірності військовій присязі, прикладом відваги, сили духу та неймовірного патріотизму. Воїни-інтернаціоналісти були активними учасниками Революції Гідності, одними з перших стали на захист України, активно долучаються до волонтерського руху, котрий став потужною підтримкою для українського війська. Своїм досвідом та умінням ви допомагаєте молодим бійцям на полігонах та в бою осягнути бойове мистецтво. Адже ви, як ніхто інші знаєте ціну життя та миру.

Дозвольте висловити щиру повагу всім тим, кому довелося пройти буремними дорогами Афганістану та тим, хто в цей час, замерзаючи в сирих окопах, захищав та захищає цілісність та незалежність держави.

Спасибі за подвиг!