Привітання з Днем матері PDF Друк
П'ятниця, 11 травня 2018, 13:55

Фото Відділ Окозсмс Брусилівської РДА.13 травня в Україні відначатимуть День матері.

Дорогі матері! В цей чудовий травневий день прийміть найщиріші вітання з радісним святом – Днем матері.

Ви – наші святині, берегині роду людського, ви щира любов та опора української духовності. Наше життя, наш рід народжується від матері, сповнюється її любов’ю, мудрістю, милосердям та теплом материнської доброти, всепрощенням та дивовижним терпінням. У найважчі моменти життя кожен з нас шукає розради та спокою у щедрім світі маминого серця.

Саме мати для кожного з нас є найдорожчою святинею, символом життя, які втілюють родинне тепло, моральні чесноти та затишок. Мати – всеперемагаюча любов від народження і аж до смерті, мати – це твердиня нашого сходження, втілення мужності, мудрості, інтелекту. Доземний уклін вам, дорогі матері. Допоки буде мати – доти існуватиме людство, адже саме на вашому терпінні, мудрості та щирості тримається цей світ.

Дорогі матері, шановні жінки! Низько вклоняємось вам та щиро дякуємо за вашу материнську ласку, підтримку та розуміння.

Міцного вам здоров'я, щастя, родинного благополуччя на довгі літа!