Житомирщина надає найбільшу компенсацію за сонячні електростанції серед областей України PDF Друк
Середа, 16 травня 2018, 08:55

Результат пошуку зображень за запитом "сонячні електростанції"Житомирщина першою розпочала програму стимулювання населення до встановлення приватних сонячних електростанцій шляхом надання компенсації вартості обладнання. І надає найбільшу компенсацію серед областей України.

Такі дані наводить Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Так, у Житомирській області власники сонячних електростанцій можуть отримати з обласного бюджету 20% відшкодування вартості обладнання або кредиту на сонячну електростанцію.

За прикладом Житомирщини дію регіональні програми у Тернопільській, Вінницькій та Львівській областях, де компенсують частину кредиту на сонячну електростанцію. У м. Хмельницький (Хмельницька обл.) та м. Броди (Львівська обл.) компенсують вартість робіт зі встановлення СЕС.

Для того, щоб на Житомирщині отримати кошти на встановлення сонячних батарей та електростанцій, необхідно:

• Крок 1 – вибрати необхідне обладнання у постачальника та взяти на нього рахунок-фактуру;
  • Крок 2 – завітати до будь-якого державного банку (Укрексімбанк, Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк) і взяти кредит на встановлення систем сонячного теплопостачання;
  • Крок 3 – купити обладнання та встановити його;
  • Крок 4 – підтвердити факт встановлення в Обленерго;
  • Крок 5 – банк передає всі відомості про позичальника обласній комісії;
  • Крок 6 – комісія приймає рішення та повідомляє банк;
  • Крок 7 – банк відшкодовує до 20% від тіла кредиту.

За довідками звертайтеся за телефонами: (0412) 47-46-44, 47-46-42.

1