День вишиванки PDF Друк
П'ятниця, 18 травня 2018, 15:17

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.Одним із символів України та українського народу є вишиванка. Історія цього національного одягу дуже давня і сягає часів русичів, Київської русі. Звичайно, в той час не було тих традиційних вишиванок, що маємо сьогодні. Але саме тоді були закладені візерунки, символи, що й до сьогодні майстрині вишивають на сорочках.

11 травня 2018 року вся Україна святкувала відносно молоде свято День вишиванки, яке було започатковане в 2006 році.

Основна мета заходу - збереження українських цінностей і їх популяризація серед молоді і населення України в цілому. При цьому саме свято не передбачає якихось обов'язкових заходів, крім одягання вишиванки.

Слід зауважити, що відділ освіти, культури,охорони здоровя, сімї, молоді та спорту також  підтримав дане свято. Всі працівники відділу та бухгалтерії були вбрані в чудові українські вишиванки. Активну участь у сяті прийняли педагогічні працівники та учні Ставищенської та Йосипівської ЗОШ та працівники закладів культури  с. Високе та Йосипівки.

В Йосипівській  загальноосвітній школі було проведено дефіле українських вишиванок та флешмоп «Танцюємо разом».

Надіємося, що крім Дня вишиванок жителі нашого району все частіше вдягатимуть національний одяг на  великі свята, державні та релігійні – день Незалежності, День Конституції, День прапора, Великдень, Різдво.

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 травня 2018, 15:32