30 травня в залі засідань Брусилівської селищної ради відбулось засідання «круглого столу» щодо організації пільгового перевезення в Брусилівському районі. PDF Друк
Середа, 30 травня 2018, 14:16

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.30 травня в залі засідань Брусилівської селищної ради відбулось засідання «круглого столу» щодо організації пільгового перевезення в Брусилівському районі.

Засідання пройшло за участі представників районної ради, районної державної адміністрації, Брусилівської селищної ради, Ставищенської сільської ради та громадських організацій району.

Спеціаліст управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила про те, що в районі пільговому перевезенню підлягають 2304 особи.

Також зазначено, що Постановою КМУ затверджено суму, яка витрачатиметься на кожного пільговика - 90 грн на місяць.

На зібранні учасники АТО піднімали хвилюючі їх питання, які стосувались перевезення.

По завершенню "круглого столу" вирішили запропонувати перевізникам умови та заключити з ними договір, для перевезення учасників бойових дій.

Перед заключенням договору буде проведено нараду за участі перевізників району.

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.