Пільгове перевезення в районі PDF Друк
Понеділок, 04 червня 2018, 08:30

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.30 травня 2018 року відбулося засідання «круглого столу» в залі засідань Брусилівської селищної ради. Учасниками зібрання були перший заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Ненюк О.О., голова Брусилівської районної ради Рафальська Н.А., заступник голови Брусилівської селищної ради Шкуратівський В.В., голова Ставищенської сільської ради Замогильний О.С., начальник відділу з питань персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УПСЗН Брусилівської райдержадміністрації Боровська С.В., представники громадських організацій району.

Основною темою обговорення було надання пільг по проїзду у готівковій чи безготівковій формі громадянам, які згідно чинного законодавства мають на це право (Постанова Кабінету Міністрів України №197 від 14.03.2018).

По завершенню «круглого столу» вирішили найближчим часом  зустрітися з перевізниками та обговорити умови заключення договорів для перевезення учасників бойових дій.