Х обласні спортивні ігри серед працівників соціальної сфери Житомирської області PDF Друк
Понеділок, 04 червня 2018, 09:33

?¤?????? ???????????»???????????° ???°?????????° ???µ???¶?°?????° ?°?????????????????°??????.30 травня 2018 року команда управління праці та соціального захисту населення взяла участь у Х обласних спортивних іграх серед працівників соціальної сфери Житомирської області на яких начальник управління Майструк А.Г. виборов перше місце у виді спорту дартс, а в підсумку вибороли трете командне місце з дартсу.