До уваги отримувачів всіх видів державних соціальних допомог та житлових субсидій PDF Друк
Четвер, 07 червня 2018, 13:56

За червень 2018 року головним державним соціальним інспектором управління праці та соціального захисту населення  Брусилівської райдержадміністрації виявлені порушення по отримувачах  житлових субсидій  - 1 заявник ( придбання автомобіля вартістю більше 50 тисяч гривень).

Згідно пп. 4 п. 6 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого ПКМУ від  27.04.2018 р. № 329      передбачено, що субсидія не призначається, коли будь-хто із зареєстрованих у житловому будинку осіб, які фактично проживають, яким нараховується   плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля,  транспортного засобу  (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплатив послуги  (одноразово) з будівництва, ремонту квартири (будинку)  або автомобіля, транспортного засобу  (механізму),  телефонного (в тому числі мобільного) звязку, крім житлово-комунальних послуг у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами та медичних послуг, повязаних із забезпеченням життєдіяльності, на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень.

Кошти в сумі 16693.56 грн.  будуть повернуті до Державного бюджету України.

До отримувачів всіх видів державних соціальних допомог та житлових субсидій:

Управління праці та соціального захисту населення  Брусилівської райдержадміністрації  просить Вас  інформувати управління про придбання житлових будинків (квартир)   та   транспортних засобів

\ автомобілі, автобуси, маршрутні таксі, трактори, самохідні машини, комбайни і т.д./, в тому числі автотрансопртні засоби, завезені з країн Європи та Євросоюзу.

Головний державний соціальний інспектор

управління праці та соціального захисту

населення  Брусилівської

райдержадміністрації                                                                         О.В.Смик