Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості і надії. PDF Друк
Середа, 13 червня 2018, 13:25

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.У світі понад 2 мільярди дітей, вісім з яких маленькі українці. Кожен з них народився з правами, які повинна захищати рідна країна. Так, у 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов’язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

2 та 3 червня уже 2 рік поспіль свято захисту дітей у Брусилівському районі проходить у формі фестивалю під символічною назвою «OPEN SPACE» (відкритий простір). І це дійсно відкритий простір для дітей та тих, хто опікується проблемами дітей.

Організаторами фестивалю виступили члени християнських протестантських церков району, які намагалися зробити цей день незабутнім. Адже для дітей було підготовлено багато різноманітних заходів: квести, батути, гірки, мильні бульбашки, спортивні розваги, стрільба з лука, естафети, волейбол, канатна доріжка, зіплайн, анімація, ростові ляльки, гелеві кульки, перукарня, майстер-класи, солодка вата та кав’ярня «Ділись добром».

Слова вітання на адресу дітей району прозвучали від першого заступника голови Брусилівської райдержадміністрації Ненюка О.О., голови Брусилівської районної ради Рафальської Н.А., пастора церкви ХВЄ «Світло Євангелії» Тарасюка С.Р. та гостя фестивалю – Уповноваженого Президента з прав дитини, Кулеби М.М.

Важливо відзначити, що учасниками та гостями фестивалю були представники міжнародних неурядових організацій, зокрема Пірогова Наталія з волонтерами представляла МБФ «Місія в Україну», Марченко Олексій – Місію «Еммануїл», Алимов Валерій та Малашко Дмитро  - Альянс «Україна без сиріт».

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.