В Брусилівському районі ліквідовують ямковість на дорогах PDF Друк
П'ятниця, 21 вересня 2018, 14:10

На данном изображении может находиться: небо, облако, дерево, автомобиль, на улице и природаУ Брусилівському районі в рамках експлуатаційного утримання доріг ліквідовують ямковість на 3 дорогах. Наразі дороги фрезерують.

В с.Осівці розпочалась укладка асфальту.

Роботи з ліквідації ямковості проводяться на дорогах:
• Кочерів - Брусилів – Вільшка (в межах Брусилівського району);
• Нові Озеряни –Здвижка ч/з Привороття, Пилипонку, Романівку;
• /Київ – Чоп/ – Брусилів ч/з Осівці.

Загалом у Брусилівському районі планують ліквідувати близько 15 тис. кв. м ямковості.

Як повідомляє управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА підрядник отримає кошти за проведені роботи тільки після перевірки якості ремонту .

Фото: ремонт дороги в с.Осівці.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, дерево, небо, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 1 человек, дерево, небо и на улице

На данном изображении может находиться: облако, небо, дерево, на улице и природа

На данном изображении может находиться: небо и на улице