ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ В НОВОМУ СКЛАДІ PDF Друк
Середа, 24 жовтня 2018, 16:38

20 вересня 2018 року Верховна Рада України Постановою “Про звільнення з посади членів Центральної виборчої комісії” звільнила з посади членів Центральної виборчої комісії у зв’язку із закінченням строку повноважень.

Розглянувши подання Президента України про призначення на посади членів Центральної виборчої комісії за результатами голосування до складу Центральної виборчої комісії Верховною радою України обрано 14 нових членів.

5 жовтня 2018 року відбулось перше засідання нового складу Центральної виборчої комісії. Відповідно до Закону України “Про Центральну виборчу комісію”, Регламенту Центральної виборчої комісії таємним голосуванням Головою Центральної виборчої комісії обрано Тетяну Володимирівну СЛІПАЧУК, заступниками Голови Центральної виборчої комісії — Олега Миколайовича КОНОПОЛЬСЬКОГО та Євгенія Володимировича РАДЧЕНКА, секретарем Центральної виборчої комісії — Наталію Іларіонівну БЕРНАЦЬКУ.

Таким чином оновлений склад Центральної виборчої комісії наступний:

СЛІПАЧУК Тетяна Володимирівна          – Голова ЦВК
КОНОПОЛЬСЬКИЙ Олег Миколайович   – заступник Голови ЦВК
РАДЧЕНКО Євгеній Володимирович       – заступник Голови ЦВК
БЕРНАЦЬКА Наталія Іларіонівна            – секретар ЦВК

члени Центральної виборчої комісії:
БАСАЛАЄВА Алла Валентинівна
ВЕРБЕНСЬКИЙ Михайло Георгійович
ДІДЕНКО Олег Миколайович
ЄВСТІГНЄЄВ Андрій Сергійович
ЄФРЕМОВА Ірина Олексіївна
ЖЕЛТОВА Ольга Миколаївна
КУСТОВА Світлана Миколаївна
ЛОТЮК Ольга Степанівна
МАХНІЦЬКА Катерина Григорівна
ПЛУКАР Віталій Володимирович
ШИПІЛОВ Леонтій Миколайович
ЮЗЬКОВА Тетяна Леонідівна

22 жовтня 2018 року відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна СЛІПАЧУК.

З метою забезпечення ефективної реалізації повноважень Центральної виборчої комісії ЦВК Постановою №168 розподілила обов’язки між членами Комісії, визначивши їх відповідальними за забезпечення здійснення повноважень за певними напрямами діяльності Комісії.

З метою консультативно-методичного забезпечення діяльності виборчих комісій та комісій з референдумів, забезпечення координації їх діяльності з органами державної влади та органами місцевого самоврядування з питань організації підготовки та проведення виборів і референдумів, а також здійснення Центральною виборчою комісією контролю за додержанням виборчих прав громадян України, однаковим застосуванням законодавства України про вибори і референдуми на всій території України Центральна виборча комісія Постановою №169 визначила членів ЦВК, відповідальних за забезпечення здійснення повноважень ЦВК у відповідних регіонах України, закордонному окрузі.

Відповідальним за забезпечення здійснення повноважень Комісії у Житомирській області визначено члена Центральної виборчої комісії ЮЗЬКОВУ Тетяну Леонідівну, для взаємозамінності ЖЕЛТОВУ Ольгу Миколаївну.

З матеріалів повідомлення

відділу взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

( http://www.cvk.gov.ua )