ЗАБЕЗПЕЧИТИ СОБІ ПРАВО ГОЛОСУ PDF Друк
Вівторок, 30 жовтня 2018, 09:14

Невід’ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов’язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право.

2019 рік — рік чергових виборів Президента України та народних депутатів України. Відповідно до Конституції України, Законів України “Про вибори Президента України”, “Про вибори народних депутатів України”, чергові вибори Президента України повині відбутися в останню неділю березня п’ятого року повноважень Президента України (31 березня 2019 року), а чергові вибори до Верховної Ради України — в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень Верховної Ради України (27 жовтня 2019 року).

Відповідно до ст.22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної держадміністрації працює постійно та здійснює щомісячне поновлення бази даних Державного реєстру виборців.

Стаття 10 Закону України “Про Державний реєстр виборців” визначає права виборців щодо взаємовідносин із Реєстром виборців.

Про своє конституційне право обирати багато виборців згадують тільки в день голосування, або за день-два до нього, коли щось змінити буває вже запізно. Щоб не допускати непорозуміння (відсутність в списках, некоректності даних), щоб спокійно йти на дільницю в день голосування, запрошуємо всіх громадян до тісної співпраці, адже без Вашої допомоги значно складніше отримати позитивний результат.

Відділ ведення Реєстру виборців звертається до Вас з пропозицією перевіряти свої персональні дані, в першу чергу — при зміні місця проживання, прізвища та інших даних, а при виявленні неточностей допомогти працівникам відділу усунути невідповідності в записі про себе в Реєстрі виборців.

Перевірити своє включення до Реєстру виборців можливо також через мережу інтернет в “Особистому кабінеті виборця” на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua). Для цього у розділі “Перевірити дані у Реєстрі” необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про себе. Повідомлення щодо результатів Вашого запиту надійде на Вашу електронну пошту протягом доби.

При необхідності уточнити питання, пов’язаних з Державним реєстром виборців, звертайтесь до відділу за адресою: смт Брусилів, вул.Небесної Сотні, 2 (районна державна адміністрація), телефони для довідок:  31-8-23, 31-1-78. При собі необхідно мати відповідні документи.