31 жовтня відбулось спільне засідання колегії та громадської ради при райдержадміністрації PDF Друк
П'ятниця, 02 листопада 2018, 15:57

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещенииНа засіданні розглядались наступні питання:

1. Про підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання в навчальних закладах району в 2017- 2018 навчальному році.

2. Про особливості призначення житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та роботу уповноважених осіб по призначенню всіх видів державних соціальних допомог.

Розглядаючи питання учасники колегії активно долучились до обговорення.

Щодо питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання учасники колегій проаналізували, що позитивно впливає на навчання дітей, а що – навпаки. Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Ненюк повідомив, що чекатиме пропозицій від громадськості, що на їхню думку допоможе для покращення рівня знань в школах району.

Розглядаючи питання призначення субсидій начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Андрій Майструк поінформував, що в районі 4 137 домогосподарств отримують субсидії. 867 субсидіантів за зекономлений газ та світло отримують компенсацію (монетизація).

Також, постійно діє районна комісія  з питань житлових субсидій, де розглядаються справи заявників на отримання субсидій.

Ще, Андрій Григорович повідомив про велику кількість звернень, які вчасно розглядаються.

По розглянутих питаннях прийнято відповідні рішення.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят