На Брусилівщині відзначили День соціального працівника PDF Друк
Понеділок, 05 листопада 2018, 09:05

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди на сцене, люди стоят и в помещенииПрофесійне свято працівників соціальної сфери України відзначається щорічно у першу неділю листопада. Нині ж, напередодні цього дня, в урочистому залі зібралось чимало людей, що стоять на варті соціального захисту населення.

Є особлива категорія людей у нашому суспільстві, які потребують особливої уваги та соціального захисту. В багатьох випадках доля складається так, що люди залишаються один на один зі своїми проблемами. І тоді їм на допомогу приходите ви – працівники соціальної сфери. Величезне психологічне навантаження лягає на соціальних працівників. Потрібно знайти підхід до кожного, з розумінням віднестись до проблеми і дати зрозуміти, що є увага і клопотання. Вони чекають вас, аби почути добре слово, відчути теплоту душі і жар серця.

Пенсіонери, люди, які потребують не меншої уваги. В багатьох випадках вам доводиться вислуховувати і критику.

Робота у сфері соціального захисту дуже важлива, тим більше зараз, коли з однієї сторони війна, інваліди, сім’ї загиблих, воїни, які потребують психологічної, моральної й матеріальної підтримки, а з іншої сторони – розбудова країни.

Це величезне психологічне навантаження для вас, але ви з честю із цим справляєтесь.

Аби привітати з професійним святом брусилівчан, праця яких покликана щоденно допомагати, турбуватись та підтримувати людей, що цього потребують, на урочистостях звернулись до присутніх голова районної ради Н.А.Рафальська, керівник апарату райдержадміністрації Л.В.Павлюк, голова Брусилівської селищної ради В.В.Габенець, голова Ставищенської сільської ради О.С.Замогильний.

Виступили із привітаннями для працівників соціальної роботи начальник Коростишівського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Л.А.Липко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації А.Г.Майструк,  помічник депутата П.В.Дзюблика Н.В.Осадчук.

Також окрім слів вітань було вручено грамоти та квіти з нагоди професійного свята.

А винуватців свята своїми виступами вітали народний ансамбль «Чарівниця», талановиті працівники соціальної сфери та аматори народного мистецтва.

На данном изображении может находиться: в помещении

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещении

На данном изображении может находиться: в помещении