«Ні, не забули ми війни!»: на Брусилівщині вшанували пам'ять Героїв Радянського Союзу PDF Друк
Середа, 07 листопада 2018, 16:21

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, дерево, небо, на улице и природаВ сонячний осінній день члени районної організації ветеранів війни та праці на чолі з головою організації Гаєвським Миколою Івановичем відвідали місця захоронення Героїв Радянського Союзу, які поховані в Брусилівському районі.

У с.Хомутець похований Тихонов Василь Іванович (1910 - 24.12.1943), якому посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу за зразкове виконання бойових завдань командування на фронті боротьби з німецько-фашистськими загарбниками і проявлені при цьому мужність і героїзм.

У с.Осівці відвідали місце поховання Москальчука Григорія Мартиновича (1920 – 9.01.1957), який був удостоєний звання Героя Радянського Союзу за сміливість, відвагу та мужність, проявлені в операції по захопленню Імперського мосту через Дунай у Відні, його розмінування і утримання. Разом з членами ветеранської організації побували біля могили і син Героя Валерій Григорович та фахівець з соціальної роботи Зінчук О.О.

Навідали могилу Пореченкова Івана Никандровича (1921-21.11.1943), який похований в с.Нові Озеряни. Йому посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу за знищення шести танків противника при відбитті його контратак і проявлені при цьому героїзм та мужність.

У с.Морозівка поховані Гур'єв Григорій Іванович (1921 - 15.11.1943) та Попов Леонід Ілліч (1905 - 18.11.1943).

Гур’єв Г.І. удостоєний звання Героя Радянського Союзу за мужність і відвагу, проявлені при форсуванні Дніпра і Прип'яті.

Попову Л.І. посмертно присвоєне звання за мужність і відвагу, проявлені в боях на Лівобережній Україні.

Косарєв Андрій Васильович (1913 - 15.11.1943) похований в с.Соловіївка. Присвоєно звання Героя Радянського Союзу за військову майстерність і мужність, проявлені в боях при форсуванні Дніпра.

На знак великої шани Героям, які віддали своє життя за мир і свободу до могил поклали квіти та вінки пам’яті.

Від живоплоту верболозного

І до морської глибини

Спитай у всіх, спитай у кожного:

«Ні, не забули ми війни!»

Чи від екватора до полюса,

Від чубчика й до сивини,

Спитай Землі, гукни із Космосу:

Давайте клятву цю повторимо

І Ви, батьки, і ми, сини,

На всі чотири світосторони:

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят, дерево, растение, небо, на улице и природа

На данном изображении может находиться: 1 человек, дерево, небо, растение и на улице

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят, дерево, растение, цветок, на улице и природа

На данном изображении может находиться: растение, на улице и природа