img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Щорічно 6 грудня українці відзначають День Збройних сил України PDF Друк
П'ятниця, 07 грудня 2018, 16:04

На данном изображении может находиться: 8 человек, в помещенииЩорічно 6 грудня українці відзначають День Збройних сил України, який був затверджений постановою Верховної Ради України в 1993 році.

На Брусилівщині з нагоди свята проведено урочисті збори за участі керівників району та селища, членів громадської ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та Брусилівської селищної ради, волонтерів, учнівської молоді, громадськості.


Також були присутні учасники АТО:

1. Кіріллова Юлія Сергіївна – медик 25 батальйону «Київська Русь» (Дебальцево, Попасна, Світлодарська дуга) 2014-2016 років, співзасновник жіночого ветеранського руху.

2. Тюрменко Анатолій Миколайович – майор запасу, член громадської організації «Атошник Брусилівщини».

3. Фещенко Віталій Анатолійович – сержант, учасник бойових дій 2014-2015 років, член громадської організації «Атошник Брусилівщини».

4. Ненюк Андрій Анатолійович – старший матрос, учасник бойових дій 2014-2015, 2017 років, заступник голови громадської організації «Атошник Брусилівщини».


Учасники зібрання згадали про кожного з загиблих на Майдані та в зоні АТО та вшанували їх хвилиною мовчання.

Захід проходив у форматі дружньої зустрічі, де учасники АТО могли розповісти про їхнє життя як військовослужбовців так і цивільних громадян, поділитись емоціями та труднощами, які переживали в певний період життя.


Зокрема, Юлія Кіріллова розповіла, що не поділяє військовослужбовців на чоловіків та жінок.  – «Ми всі захисники!»- зазначила Юлія.

Також Юлія подякувала за допомогу владі, сповістила, що в кожній організації району їй надавали необхідну допомогу, допомагали вирішити нагальні питання.


Андрій Ненюк провів порівняння оснащення збройних сил України 2014 та 2017 років та повідомив, що за цей час відбулось відновлення техніки.


Учасник волонтерського руху Тарасюк Сергій Романович пригадав учасникам зустрічі про свою першу поїздку в зону АТО у 2014 році. Це було м. Слов’янськ.  Волонтери оцінили становище та зрозуміли – армія була не готова та одразу взялися до справи. Волонтери одразу дали клич по районах та областях щодо збору необхідних речей для військових.


Сергій Романович розповів, що хлопцям в зоні АТО надавали необхідну матеріальну допомогу та доставляли зібрані речі та продукти харчування.  «На даний час армія є забезпечена матеріально, а психологічної підтримки та молитви військові потребують» - зауважив Сергій Романович.

На заході до активного обговорення долучилась учнівська молодь. Один з учнів звернувся до учасників АТО із запитанням – як вони відносились до листів та малюнків, які надходили від учнів.


«Листи та малюнки школярів підтримували бойовий дух, підбадьорювали в складну хвилину. Ми з хлопцями розуміли, що нам є кого захищати та заради кого воювати. Та навіть більше, ми чекали волонтерів, які привезуть нам нові листівки» - розповів Андрій Ненюк.

Анатолій Миколайович Тюрменко зазначив, що листи для військовослужбовців були як талісмани. Вони зберігались і біля спальних місць, і в автомобілях. За серце щіпали слова, якими були підписані малюнки. «Повертайся живим» - всього два слова, а яке велике вони мали значення для військових. Старання учнів були не дарма.


Майструк Андрій Григорович та Мазуренко Валентина Василівна розповіли про заходи, які проводяться для учасників АТО та гарантії, які забезпечує держава.

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Олександрович Ненюк пригадав час, коли розпочинались перші військові сутички та як проходив збір допомоги учасникам АТО.  Також зауважив, що на даний час стан армії значно покращився.


Олександр Олександрович привітав військових з Днем Збройних сил України. Подякував за боротьбу, хоробрість, жертовність своїми життями та родинами. Побажав всім українським військовослужбовцям  злагоди, міцного здоров’я,  надійного родинного тилу, віри у силу власної держави, щастя та добра!

 


Нехай любов до України,  народна повага надихають Вас на перемогу у нелегкій справі служіння народу України!


Слава Україні!

На данном изображении может находиться: 3 человека, обувь, стол и в помещении

 

На данном изображении может находиться: 3 человека, баскетбольная площадка, обувь и в помещении

 

На данном изображении может находиться: 2 человека, обувь, баскетбольная площадка и в помещении

 

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и в помещении

 

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди сидят и в помещении

 

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди сидят и в помещении

 

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении

 

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, обувь и в помещении

 

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, обувь и в помещении