Відбулося урочисте відкриття святкової новорічної ялинки PDF Друк
Середа, 19 грудня 2018, 14:52

На данном изображении может находиться: 1 человек, толпа, дерево и на улице19 грудня в День Святого Миколая Чудотворця біля Будинку культури селища Брусилів відбулося урочисте відкриття святкової новорічної ялинки.

На площі зібрались учні початкових класів та вихованці садочку, які чекали на Святого Миколая, подарунки та урочисту мить засвічення ялинки.

До дітей на свято завітали поважні гості – керівники району та селища, які привітали їх із зимовими святами.

Після вітання керівників району та селища для дітей були підготовлені ігри та забави.

Нехай яскрава “зелена красуня” радує жителів району протягом усіх новорічних та різдвяних свят, сповнюючи  серця радістю, любов'ю, надією на краще.

На данном изображении может находиться: 5 человек, толпа и на улице

На данном изображении может находиться: 1 человек, толпа, дерево, небо и на улице

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, дерево, новогодняя елка и на улице

На данном изображении может находиться: 4 человека, дерево и на улице